- Komerční sdělení -zprávy
HomePro kutilyExtrémní elegán. Tento multifunkční mixér budete chtít mít doma

Extrémní elegán. Tento multifunkční mixér budete chtít mít doma

Vymíchá dvě kila těsta najednou, vyšlehá sníh z 12 bílků, vytvaruje pečivo, rozseká maso… Ne, to není vysněný chlap, ale multifunkční pomocník, kterého budete chtít mít doma. Vždyť zjistěte samy, co všechno dokáže!

Představujeme vám multifunkčního pomocníka, který udělá veškerou práci v kuchyni za druhé – seznamte se s kuchyňským robotem SENCOR STM 7878 BK!

Spolehlivě utřeme těsto na chleba i koláče, bez okolků rozseká maso, rozmixuje smoothie a rozdrtí do něj led, s lehkostí vyšlehá ten nejjemnější krém a vytvaruje křehké pečivo ke kávičce.

Kuchyňský robot SENCOR STM 7878 BK svým extrémním 1000 wattovým motorem vyšlehá najednou 8 vajec nebo 12 bílků, bez problémů uhněte dvě kila toho nejhustšího těsta.

Při hnětení, míchání a šlehání využívá planetární systém, kdy hlavice rotují oběma směry, což zaručuje hladký výsledek bez hrudek.

Polévky, smoothie, kaše, led rozmixuje ostrými titanovými noži. Mlýnkem rozseká maso na jemné čevapčiči nebo hrubší karbanátky a má i univerzální nástavec na domácí klobásku!

Ten stačí vyměnit za nástavce na sušenky různých tvarů a voňavé domácí pečivo je hotovo bez trápení s formičkami a vykrajováním. Čas přípravy pohlídá časovač, zobrazující čas na LED displeji.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články