- Komerční sdělení -zprávy
HomeDomovVíte, jakým vybavením můžete skvěle doplnit vaši ložnici?

Víte, jakým vybavením můžete skvěle doplnit vaši ložnici?

Postel a šatní skříň má v ložnici drtivá většina z nás. Jsou ale i typy nábytku, jež nejsou tak časté, ale pokud si je do ložnice pořídíme, budeme velmi spokojeni. Některé je určeno spíše pro ženy, další využijeme všichni.

Krásné a praktické úložné boxy

Možná jste zažili dobu, kdy vaše babička nebo prababička měla v ložnici dřevěnou truhlici nebo proutěný velký koš vystlaný látkou či igelitem, aby se dovnitř neprášilo, a do těchto velkých kusů nábytku ukládala ložní prádlo, deky nebo třeba peřiny v létě, které za teplých nocí nepotřebovala. Krásné a praktické úložné boxy, které nahrazují dřevěné truhly, můžete koupit i dnes.

Koupit si truhly můžete v různých barvách i rozměrech. Do ložnice můžete umístit např. truhlu na lůžkoviny bílou, která se hodí i na knihy, oblečení nebo třeba hračky. Její nosnost je 180 kg, takže do ní můžete bohatě naložit.

Investujte do kvalitního toaletního stolku

Mít pohodlí a klid na líčení se je k nezaplacení. V koupelně nás často někdo uhání, děti nám mohou do líčidel sahat, ničit nám je, nemluvně o špercích… Toaletní stolky by měly mít všechny ženy, které se rády líčí a pečují o svůj vzhled. Koupit můžete modely v různé kvalitě, celodřevěné včetně taburetu, nebo s polstrovaným taburetem, šuplíky, osvětlením kolem zrcadla…

Šperkovnice a boxy na hodinky

Aby se vám v ložnici šperky nepovalovaly a měly správné místo, jak mají mít, podívejte se na šperkovnice a kupte si takovou, která se vám zalíbí. K dostání jsou typy s mnoha úzkými šuplíky, otevírací čtvercové typy se zrcátkem a prosklením, také v materiálech a barvách pozorujte velké rozdíly. Pánové mohou použít box na hodinky, v němž budou všechny v bezpečí a správné poloze.

Podívejte se na finecase.cz a objevte hezké vybavení nejen do moderní ložnice.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články