- Komerční sdělení -zprávy
HomePro kutilyÚtulný domov na Vánoce darovat nemůžete, domácí spotřebiče, které s tím pomohou...

Útulný domov na Vánoce darovat nemůžete, domácí spotřebiče, které s tím pomohou ano. Přinášíme vám několik tipů!

Darovat o Vánocích domácí spotřebič není vůbec neosobní ani bez nápadu. O to více v případě, že sáhnete po praktických a stylových domácích pomocnících, kteří dokážou usnadnit péči o domácnost a v prostoru nepůsobí rušivě. Velké i malé spotřebiče, které budou ideálními vánočními dárky, naleznete také v nabídce Electrolux.

Domácí spotřebiče jsou v mnoha rodinách populárním dárkem, který si „pod stromeček“ dopřeje celá domácnost, stejně dobrou volbou však může být obdarovat jimi někoho jiného.

Zaměříte-li se na novinky s výjimečnými funkcemi a elegantním designem, které mu odeberou zbytečné starosti a najdou si své uplatnění, nemůžete udělat chybu. Domácí pomocníci pro čistý a útulný domov se přece budou hodit každému!

Lepší kvalita vzduchu v domácnosti s elegantními čističkami vzduchu
Přestože to na první pohled není vidět, uzavřený prostor domácnosti je místem, kde se různé bakterie, alergeny i prach mohou nacházet v poměrně vysoké koncentraci, což může způsobovat nejeden zdravotní problém.

Jednoduchý způsob, jak si s nimi poradit, jsou čističky vzduchu ze série Well A5 a Well A7 od Electroluxu. Jejich 360stupňový systém proudění vzduchu se postará o zachycení až 99,97% částic prachu, alergenů, bakterií či pylů o velikosti 0,3 μm a větších.

Nemusíte se obávat, že by šlo o nějaké nevzhledné a velké stroje: díky svému minimalistickému skandinávskému designu s textilními potahy dokážou podtrhnout vzhled každé místnosti a působit budou přímo jako estetický doplněk. Rušivá nebude ani jejich hlučnost 24 dB(A) při nejnižších otáčkách ventilátoru, která může připomínat zvuk jemného deště.

Pračka nabitá funkcemi poskytne prádlu dokonalou péči
Proces praní se může zdát jako rutina: naložit prádlo, zvolit klasický prací program, vybrat prádlo. Správně zvolená pračka však toho dokáže mnohem víc. Technologie SensiCare v pračkách Electrolux PerfectCare 600 automaticky upraví čas, spotřebu vody a elektrické energie pro každou várku prádla, díky čemuž se postará o to, aby se žádný oděv nepřel příliš dlouho.

Výjimečnou péči poskytne i tkaninám, které díky ní vypadají jako nové dvakrát déle a zachovají si svůj vzhled i hebkost. Antialergický prací program navíc kombinuje vlhkou páru a vysokou účinnost praní a zajišťuje tak úplné odstranění bakterií z oděvů.

Novou pračkou zkrátka nedarujete jen nový spotřebič, ale zcela nový zážitek z praní a možnost nově se zamilovat do svých oblíbených kousků oblečení!

Nejtišší vysavač, který se postará o špínu i alergeny
Vysavač asi nechybí v žádné domácnosti, ten správný model však může přinést opravdu výjimečné výsledky. Tyčový vysavač Pure Q9 byl navržen s ohledem na maximální snížení hluku i výjimečnou kapacitu: na jedno nabití s ​​ním lze vysávat až 53 minut.

Poradí si nejen s většími nečistotami na tvrdé podlaze, ale jeho hubice BedProPower™ Plus s UV technologií si posvítí také na všechny mikroskopické částice prachu, bakterie a alergeny, které odstraní ze všech povrchů včetně pohovek, matrací či zvířecích pelíšků.

Díky technologii BrushRollClean™ lze hubici následně vlasů či chlupů zbavit pouhým sešlápnutím pedálu. Dobrou zprávou pro všechny esteticky založené lidi je jeho minimalistický skandinávský design, který nebude působit rušivě v žádném interiéru.

Praktický Assistent při vaření a pečení
Pro každého, kdo rád tráví čas v kuchyni a cizí mu není ani příprava lahodných dezertů či křupavého chleba, bude skvělým dárkem univerzální kuchyňský robot Assistent od Electroluxu.

Díky svému praktickému příslušenství se postará o hladké vymíchání všech přísad bez zbytečných přerušení či zajistí správnou vlhkost těsta na vykynutí. S jeho umístěním si lámat hlavu není třeba, moderní vzhled bude nevtíravě působit v každé kuchyni.

Jeho design je podtržen také efektním LED podsvícením, které plní kromě estetického i praktický účel a perfektně posvítí na přípravu těsta.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články