- Komerční sdělení -zprávy
HomePro kutilyChladnička s mrazákem F+ SERIES 9: Ultimátní řešení pro ještě delší čerstvost...

Chladnička s mrazákem F+ SERIES 9: Ultimátní řešení pro ještě delší čerstvost vašich potravin

Působivá pětidveřová chladnička s mrazákem F+ Series 9 od značky Haier nabízí bohaté množství možností skladování díky svému designu, uspořádání vnitřního prostoru, dvěma teplotně nezávislým chladícím okruhům a exkluzivním technologiím Fresher Techs®.

Každá část je navržena tak, aby zajistila dokonalé podmínky pro uchovávání jakéhokoli druhu potravin. V unikátní antioxidační zóně skladujte čerstvé potraviny dokonce až 8krát déle. Objevte to nejlepší od značky Haier.

5dveřové provedení a dva chladící okruhy
Haier, světová jednička v kategorii velkých domácích spotřebičů, představuje F+ Series 9 – chladničku, která díky svému jedinečnému designu a pokročilým technologiím přináší skvělé řešení skladování potravin pro skutečně náročného zákazníka.

Celkový čistý objem 488 l je rozdělen na 5 oddílů se dvěma chladícími okruhy s nezávislým nastavením teploty. Prakticky členěný vnitřní prostor s možností otevření vždy jen jednoho křídla dveří nebo jen spodní samostatné zásuvky snižuje tepelné ztráty a garantuje úsporu energie.

K nastavení teploty spotřebiče slouží externí digitální displej, který ladí k povrchu z černého skla. I přes velkorysý objem zabere v kuchyni pouhých 83 cm na šířku.

multidoor chladnička F+ Series 9
Nová multidoor chladnička F+ Series 9 značky Haier nabízí velkorysý vnitřní prostor pro všechny vaše dobroty Zdroj: Candy Hoover

Antioxidant zone: Uchovejte potraviny čerstvé 8krát déle snížením kyslíku
V unikátní antioxidační zóně skladujte čerstvé potraviny až 8krát déle*. Inspirováno vakuovou technologií, tato speciální zásuvka v chladící části se po zasunutí hermeticky uzavře, sníží množství vzduchu, a tedy i působení kyslíku na minimum. Tím zásadně zpomalí proces zrání.

*Certifikované VDE N° ID.40048642.

ABT®: Čistší vzduch v chladničce bez bakterií
Exkluzivní antibakteriální technologie ABT® společnosti Haier používá ultrafialové světlo, které eliminuje 99,9 % škodlivých bakterií v cirkulaci vzduchu v chladničce a zabraňuje tvorbě dalších. Hygieničtější prostor chladničky tak chrání zdraví vás i celé vaší rodiny a zachovává původní chuť vašich potravin.

technologie ABT® v chladničce
Ultrafialové světlo eliminuje 99,9% škodlivých bakterií v cirkulaci vzduchu Zdroj: Candy Hoover

Fresher Sensors: O 30 % rychlejší chlazení pro lepší uchovávání potravin*
Infračervené senzory Fresher Sensors umístěné na každé polici monitorují teplotu a přesměrovávají chladný vzduch přesně tam, kde je to aktuálně zapotřebí. Tím je zajištěno rychlé vychlazení potravin na optimální teplotu s efektivním využitím výkonu chladničky, ať už jsou umístěny kdekoli.

*Certifikované VDE N° ID. 231460-AS9-8.

Switch Zone: Proměňte chladničku na mrazničku a zpět
Switch Zone je jedinečná 88l samostatná zásuvka ve spodní části spotřebiče, která vám umožňuje přepínat mezi režimem chlazení a mražení.

Pomocí digitálního displeje může snadno nastavit teplotu mezi -20°C až +5°C a Switch Zone využít jako chladničku, mrazničku nebo prostor pro pomalé rozmrazování, který zachovává strukturu a živiny v potravinách.

Automatický výrobník ledu: Dostatek ledu vždy po ruce
Automatický výrobník ledu v mrazící části zajišťuje, že máte zásobu kostek ledu kdykoli je to nutné. Chladnička nemá připojení na vodu, díky čemuž ale ovlivníte, z jak kvalitní vody je led vytvořen.

Nalijte vodu do zásobníku, spotřebič automaticky dávkuje vodu do výrobníku, vyrobený led je uchován v samostatné zásuvce pod výrobníkem v mrazící části.

Daylight: Prosviťte svou chladničku denním světlem
Technologie Daylight používá výkonné LED diody pro mnohem jasnější a intenzivnější vnitřní světlo v chladničce. Světlo podsvěcuje celý zadní panel Multi Flow, osvíťuje tak celý vnitřní prostor a navozuje dojem příjemného denního světla za oknem. Jednoduše tak uvidíte na všechno, co v chladničce skladujete, ať už je den či noc.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články