- Komerční sdělení -zprávy
HomeRady a NávodyFinská sauna pro 2 osoby je bezvadným společníkem 

Finská sauna pro 2 osoby je bezvadným společníkem 

Finská sauna pro 2 osobyje neuvěřitelně bezvadným společníkem pro každého, kdo miluje saunování a ví o jeho blahodárných účincích své. Tato elegantní verze tradiční finské sauny, do které se vejdou dvě osoby je vyrobena z velmi kvalitního kanadského jedlovce. Sauna se hodí nejen do interiéru, ale také do exteriéru. S manželem jí máme umístěnou přímo u svého nového rodinného domu. Je neuvěřitelně vkusná a zahradě dává zcela jedinečný rozměr. I z toho důvodu jí všichni naši známí obdivují a přijde jim zcela neuvěřitelně dokonalá. 

Finské sauny si zamilujete během velmi krátké chvíle

Finské saunysi bezpochyby zamilujete skutečně během velmi krátké chvíle. S manželem si saunování v naší nové sauně nemůžeme vynachválit. Je pro nás takovým malým rituálem si každý den alespoň na chvíli odskočit do sauny a probrat společně v ní všechny důležité milníky daného dne. Jako obrovskou výhodu sauny vnímám zejména možnost jejího odloženého zapnutí dle vlastního přání. Předehřátí samotné sauny trvá zhruba 20 minut. Na kamnech od finského výrobce Harvia je tak možné si nastavit vlastní čas zapnutí, což je velmi praktické a rozhodně tuto možnost využije nejeden uživatel. Nejen toto ovšem nabízí tato úžasná finská sauna pro dva. 

Venkovní sauny jsou k nezaplacení 

Venkovní saunyjsou jednoznačně k nezaplacení. S manželem na této sauně například milujeme také možnost aromaterapie, kterou si zajistíme tak, že přilíváme na lávové kameny vodu, která je smíchaná s vonnými oleji a díky tomu můžeme během sanování prožívat i aromaterapii. Během saunování se navíc z těla odplavují velmi nežádoucí a zdraví škodlivé látky, které tak nemají následně možnost ohrožovat vaše zdraví. Prokazatelně pozitivní vliv má saunování také na kožní onemocnění, problémy s dýchacími cestami i na celkovou psychickou pohodu.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články